Lorenzo Brusci at BAZA, Krakow (PL) – presented by Marcin Barski

screen-shot-2017-10-06-at-00-45-05

 

Szanowni Państwo,
“Osobliwy Poniedziałek” to nie tylko cykl koncertów muzyki eksperymentalnej i sztuki dźwięku, ale także spotkania z artystami, filozofami i praktykami, używającymi dźwięku w swoich projektach pozamuzycznych. Już w najbliższy poniedziałek, 9 października, naszym gościem będzie Lorenzo Brusci – szczegółowe informacje przesyłam poniżej i gorąco zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu i rozmowie.

Lorenzo Brusci:
TRACES FOR AN OPEN CONFRONTATION
Baza, Floriańska 15, Kraków
9.10.2017, godz. 20.00
www.facebook.com/events/132341447493992/

Lorenzo Brusci
Włoski artysta dźwięku, filozof muzyki, projektant przestrzeni i doświadczeń dźwiękowych. Twórca eksperymentalnych kolektywów TIMET oraz Giardino Sonoro, zajmuje się relacjami pomiędzy miejscem a dźwiękiem, pracuje nad wykorzystaniem sztucznej inteligencji w projektowaniu dźwiękowym. W swoich działaniach wykorzystuje także dźwięk do realizacji projektów społecznych, między innymi podczas warsztatów dla uchodźców we Włoszech i w Libanie.

Podczas spotkania w Bazie artysta opowie o społecznych praktykach wykorzystywania dźwięku w realiach (post?)kolonialnych, o działaniach non-profit, które nazywa “ćwiczeniami w budowaniu globalnej społeczności”, o możliwościach technologicznych w kreowaniu przestrzeni audialnych, a także o potrzebie organicznego współrozwoju sztucznej i ludzkiej inteligencji. Osobnym wątkiem w rozmowie będą strategie obliczeniowe, pozwalające technologii wspierać ludzką kreatywność.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, w formie wykładu i prezentacji materiałów audio/wideo, a także swobodnej rozmowy między artystą a publicznością.

Więcej informacji:
www.lorenzobrusci.com
www.musstdesign.com
www.giardinosonoro.com
www.soundcloud.com/lorenzo-brusci
www.musi-co.com

www.rel-being.com
www.lwcircus.org

 

—-

lorenzo-brusci_baza

 

 Comments are closed.